Stay Connected

05/13/10 UCBAC Championships Day 1
Thursday, 13 May 2010 21:26    PDF Print E-mail
Licensed to Chesapeake Division Champ. Meet
                                       Hy-Tek's Meet Manager 5/14/2010 08:38 PM
       2010 UCBAC Track and Field Championships - 5/13/2010 to 5/14/2010       
                        Harford Techinical High School                         
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Phillip, D'Nique             North East High          12.51Q  1
  2 Barnes, Ajah                 Elkton High              12.52Q  3
  3 Tolson, Kara                 Patterson Mill H         12.61Q  4
  4 Corbin, Marietta             Harford Tech Hig         12.71Q  2
  5 Campbell, Evan               Fallston High            12.57Q  3
  6 McKinney, Kellie             C. Milton Wright         13.08Q  2
  7 Daeschner, Colleen           Fallston High            13.11Q  1
  8 Feiss, Taylor                North Harford Hi         13.46Q  4
  9 Malloy, TroiQuay             Joppatowne High          13.19   1
 10 Dann, Alle                   Rising Sun High          13.45   1
 11 White, Ashley                Havre De Grace H         13.50   1
 12 Real, Aria                   Patterson Mill H         13.53   3
 13 Melton, Kori                 Fallston High            13.56   4
 14 Kelly, Colleen               Bel Air High             13.64   3
 15 Anderson, Brittany           Havre De Grace H         13.68   4
 16 Stokling, Raven              Harford Tech Hig         13.72   4
 17 Okoro-Oji, Nneoma            Perryville High          13.73   2
 18 Clark, Zipporah              Edgewood High Sc         13.77   3
 19 Smith, Jeneinne              Joppatowne High          13.86   3
 20 Kuyawa, Jenny                North Harford Hi         13.97   2
 21 Birney, Kelsie               Rising Sun High          14.26   2
 22 Levykina, Marianna           Elkton High              14.29   2
 23 Cramer, Nala                 Perryville High          15.26   1
 
Girls 200 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
  1 Campbell, Evan               Fallston High            25.92Q  2
  2 Tolson, Kara                 Patterson Mill H         26.00Q  1
  3 Corbin, Marietta             Harford Tech Hig         26.08Q  4
  4 Phillip, D'Nique             North East High          26.11Q  3
  5 McCluskey, Jimmia            Aberdeen High            26.35Q  4
  6 Singleton, Cierra            Harford Tech Hig         26.92Q  3
  6 Frailer, Megan               C. Milton Wright         26.92Q  1
  8 Barnes, Ajah                 Elkton High              27.13Q  2
  9 Feiss, Taylor                North Harford Hi         27.69   4
 10 Kelly, Colleen               Bel Air High             27.90   1
 11 Melton, Kori                 Fallston High            28.11   3
 12 Heard, Imoni                 Joppatowne High          28.19   1
 13 Real, Aria                   Patterson Mill H         28.69   2
 14 Dann, Alle                   Rising Sun High          28.78   1
 15 Smith, Jeneinne              Joppatowne High          28.95   2
 16 Kuyawa, Jenny                North Harford Hi         29.02   2
 17 Hamilton, Tyler              Edgewood High Sc         29.04   3
 18 Phillips, Jessie             Perryville High          29.33   1
 19 Ciulla, Rachelle             Bel Air High             29.50   3
 20 Jones, Jenny                 C. Milton Wright         29.82   3
 21 Roebuck, Kontessa            Elkton High              29.93   4
 22 Simmons, Chelsey             Rising Sun High          31.64   2
 23 Bratram, Shelby              Perryville High          32.27   4
 
Girls 3200 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Cleary, Jenn                 Bohemia Manor Hi      11:20.00    10  
  2 Schott, Megan                North Harford Hi      11:29.00     8  
  3 Rafferty, Shannon            C. Milton Wright      11:39.00     6  
  4 Jeandell, Emily              Bohemia Manor Hi      12:01.00     4  
  5 Ellenby, Caitlin             Bel Air High          12:02.00     2  
  6 Staab, Shea                  Fallston High         12:19.00     1  
  7 Mattson, Emma                Patterson Mill H      12:22.00  
  8 Gallagher, Erin              C. Milton Wright      12:24.00  
  9 McGinley, Lindsey            Rising Sun High       12:27.00  
 10 Paduch, Kelly                C. Milton Wright      12:39.00  
 11 Navin, Melissa               Bel Air High          12:48.00  
 12 Pain, Jessie                 Perryville High       13:05.00  
 13 Hoban, Jamie                 Harford Tech Hig      13:10.00  
 14 Zeller, Emily                North Harford Hi      13:10.20  
 15 Ames, Kaitlin                Harford Tech Hig      13:13.00  
 15 Krakowski, Emily             Bohemia Manor Hi      13:13.00  
 17 Dugent, Alyssa               Fallston High         13:24.00  
 18 Scott, Annie                 North Harford Hi      14:03.00  
 19 Bailey, Madeline             Elkton High           14:06.00  
 20 Vogt, Kim                    Rising Sun High       14:08.00  
 21 Schoene, Ali                 Patterson Mill H      14:13.00  
 22 Ferrick, Megan               Elkton High           14:16.00  
 
Girls 100 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Willie, Austin               Edgewood High Sc         15.43Q  1
  2 Diamond, Desirae             Harford Tech Hig         16.38Q  3
  3 Singleton, Cierra            Harford Tech Hig         16.71Q  4
  4 Schulz, Brooke               C. Milton Wright         18.45Q  2
  5 Watson, Kayla                Harford Tech Hig         17.33q  1
  6 Gaultney, Cecilla            Elkton High              18.50q  2
  7 Price, Sam                   Perryville High          18.65   3
  8 Petterson, Kerri             Patterson Mill H         18.72   2
  9 Christakis, Jessica          Bel Air High             18.79   1
 10 Foye, Desiree                Elkton High              19.02   3
 11 Guadagno, Michelle           Fallston High            19.08   4
 12 Chenoweth, Hannah            Patterson Mill H         19.49   1
 13 Barton, Cassie               Rising Sun High          20.06   3
 14 Polyanski, April             Perryville High          20.32   2
 15 Schott, Kelsey               Bel Air High             20.48   4
 16 Thompson, Katie              North East High          20.50   4
 
Girls 4x200 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Harford Tech High  'A'                              1:46.26   2   10  
  2 Aberdeen High  'A'                                  1:46.90   2    8  
  3 North East High  'A'                                1:49.13   2    6  
  4 Fallston High  'A'                                  1:50.30   2    4  
  5 Elkton High  'A'                                    1:50.93   2    2  
  6 Bohemia Manor High School  'A'                      1:52.10   2    1  
  7 C. Milton Wright  'A'                               1:53.61   2
  8 Havre De Grace High School  'A'                     1:56.20   1
  9 Perryville High School  'A'                         1:56.98   1
 10 Edgewood High School  'A'                           1:57.27   1
 11 Joppatowne High School  'A'                         1:59.55   2
 12 Patterson Mill High School  'A'                     2:02.00   1
 -- Rising Sun High School  'A'                              DQ   1
 
Girls 4x800 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Fallston High  'A'                                  9:59.90    10  
  2 Bel Air High  'A'                                  10:01.80     8  
  3 C. Milton Wright  'A'                              10:01.90     6  
  4 Bohemia Manor High School  'A'                     10:03.10     4  
  5 Perryville High School  'A'                        10:36.00     2  
  6 Rising Sun High School  'A'                        10:38.40     1  
  7 Harford Tech High  'A'                             10:48.00  
  8 Elkton High  'A'                                   11:23.00  
  9 Edgewood High School  'A'                          11:57.00  
 
Girls Pole Vault
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Bertrand, Tori               North East High        8-06.00    10  
  2 Gompers, Nancy               Rising Sun High        8-00.00     8  
  3 Cooper, Jess                 Fallston High          7-06.00     6  
  4 Crockett, Courtney           Bohemia Manor Hi      J7-06.00     4  
  5 Gudenzi, Rachel              C. Milton Wright      J7-06.00     2  
  6 Bristow, Corey               Rising Sun High        7-00.00 .111111
  6 Baker, Caitlin               North Harford Hi       7-00.00 .111111
  6 Cachola, Carla               North Harford Hi       7-00.00 .111111
  6 Foy, Alejandra               Harford Tech Hig       7-00.00 .111111
  6 Powell, Fya                  Harford Tech Hig       7-00.00 .111111
  6 Walker, Marissa              Fallston High          7-00.00 .111111
  6 Rogers, Lauren               Rising Sun High        7-00.00 .111111
  6 Lotz, Claire                 Fallston High          7-00.00 .111111
  6 Hild, Katie                  Perryville High        7-00.00 .111111
 15 Blevins, Melissa             North Harford Hi       6-06.00  
 15 Kalwa, Roxanne               Harford Tech Hig       6-06.00  
 15 Kammerer, Kathy              C. Milton Wright       6-06.00  
 15 Haffey, Brianna              Havre De Grace H       6-06.00  
 19 Beveridge, Laura             Bel Air High           6-00.00  
 -- Gott, Ashley                 C. Milton Wright            NH  
 -- Nieberlein, Kara             Havre De Grace H            NH  
 -- Lawhon, Tamara               Bel Air High                NH  
 
Girls Triple Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Diamond, Desirae             Harford Tech Hig      36-00.00    10  
  2 Willie, Austin               Edgewood High Sc      35-04.75     8  
  3 Alleyne, Nia                 Aberdeen High         34-06.50     6  
  4 Kalwa, Alexandra             Harford Tech Hig      32-07.50     4  
  5 Bustamante, Christina        Patterson Mill H      31-08.00     2  
  6 Bond, Kiersten               Aberdeen High         31-06.00     1  
  7 Schulz, Brooke               C. Milton Wright      30-03.00  
  8 Kelly, Colleen               Bel Air High          29-07.00  
  9 Cunningham, Emily            North Harford Hi      29-03.00  
 10 Reese, Nyah                  Aberdeen High         29-02.75  
 11 Lahatte, Katie               Fallston High         29-01.00  
 12 Okehie, Ihuoma               Havre De Grace H      29-00.00  
 13 Lingham, Morgan              Harford Tech Hig      28-11.00  
 14 Harnish, Megan               Perryville High       28-04.00  
 14 Jones, Chanelle              North East High       28-04.00  
 14 Larrimore, Maddie            Havre De Grace H      28-04.00  
 17 Ciulla, Rachelle             Bel Air High          27-06.00  
 18 Brown, Catherine             C. Milton Wright      27-01.50  
 19 Yang, Tiffany                Patterson Mill H      27-01.00  
 20 Yaiser, Kat                  Elkton High           26-02.50  
 21 Mehta, Maya                  Rising Sun High       26-02.00  
 22 Polyanski, April             Perryville High       25-07.50  
 -- Hicks, Tiffany               Elkton High               FOUL  
 -- Grantham, Julie              Rising Sun High           FOUL  
 
Girls Discus Throw
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Core, Celena                 Aberdeen High           110-04    10  
  2 Lopez, Rosaury               Aberdeen High            94-02     8  
  3 Sakamoto, Rachel             C. Milton Wright         92-04     6  
  4 Coley, Erica                 Harford Tech Hig         88-06     4  
  5 Hayden, LaKeia               Aberdeen High            88-04     2  
  6 Famini, Shannon              Harford Tech Hig         79-03     1  
  7 Daley, Kendall               Bel Air High            J79-03  
  8 Kraus, Abbie                 North East High          77-07  
  9 McGraw, Emily                Fallston High            77-04  
 10 Parsons, Jenn                North East High          74-06  
 11 Stair, Molly                 Bohemia Manor Hi         72-05  
 12 Lozzi, Brittany              Harford Tech Hig         68-01  
 13 Wehland, Emily               C. Milton Wright         64-04  
 14 Beers, McKenzie              Bel Air High             61-10  
 15 Berrell, Hannah              North Harford Hi         60-11  
 16 Ogden, Jenny                 Bohemia Manor Hi         59-03  
 17 Schroder, katie              Patterson Mill H         58-01  
 18 Thomas, Raven                Edgewood High Sc         57-07  
 19 Okoro-Oji, Nneoma            Perryville High          56-04  
 20 Peppin, Asia                 Perryville High          52-03  
 21 Bell, Andria                 Edgewood High Sc         49-01  
 22 Bell, Tkeyah                 Joppatowne High          44-07  
 23 Ball, Emily                  Rising Sun High          44-03  
 24 Moro, Lydia                  Patterson Mill H         40-09  
 25 Richardson, Bria             Joppatowne High          32-04  
 26 Davis, Khira                 Elkton High              32-03  
 
Boys 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Amevinya, Josh               Joppatowne High          11.06Q  4
  2 Cheatham, Chavez             Aberdeen High            11.26Q  1
  3 Palmer, Karl                 Perryville High          11.28Q  2
  4 Love, Alex                   Bel Air High             11.30Q  3
  5 Evans, Jordan                Elkton High              11.11Q  4
  6 Johnson, Christopher         Joppatowne High          11.32Q  3
  7 Adams, Mike                  Bel Air High             11.52Q  1
  8 Moore, Devon                 C. Milton Wright         11.53Q  2
  9 Jones, Anthony               Patterson Mill H         11.33   3
 10 Hammond, Evan                Harford Tech Hig         11.59   1
 11 Robinson, Samson             Harford Tech Hig         11.72   4
 12 Kelly, Michael               Aberdeen High            11.77   2
 13 Spaulding, Alex              Patterson Mill H         11.79   2
 13 Dawe, Zach                   Havre De Grace H         11.79   4
 15 Weatherby, Kyle              Rising Sun High          11.84   4
 16 Turner, Brandon              Elkton High              11.85   3
 17 Terzic, Jovan                North Harford Hi         11.88   2
 18 Peaker, Joe                  Perryville High          11.97   1
 19 Rascoe, Adrian               Edgewood High Sc         12.08   4
 20 Welsh, Josh                  North Harford Hi         12.17   3
 21 Stallings, Jordan            Havre De Grace H         12.38   3
 22 Gillespie, John              North East High          12.39   2
 23 Moore, Gujuan                North East High          12.86   1
 
Boys 200 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
  1 Johnson, Christopher         Joppatowne High          22.52Q  3
  2 Cheatham, Chavez             Aberdeen High            22.79Q  1
  3 Amevinya, Josh               Joppatowne High          22.94Q  2
  4 Veasley, Bearnard            Edgewood High Sc         23.21Q  4
  5 Palmer, Karl                 Perryville High          22.82Q  1
  6 Cruz, Damien                 Aberdeen High            22.94Q  3
  7 Moore, Devon                 C. Milton Wright         23.30Q  2
  8 Jones, Dan                   C. Milton Wright         23.43Q  4
  9 Grant, William               C. Milton Wright         22.97   1
 10 Adams, Mike                  Bel Air High             23.31   3
 11 Evans, Jordan                Elkton High              23.37   3
 12 Behnke, Alex                 North East High          23.58   2
 13 Hammond, Evan                Harford Tech Hig         23.64   4
 13 Turner, Brandon              Elkton High              23.64   4
 15 Terzic, Jovan                North Harford Hi         23.80   2
 16 Mooring, Akeen               Joppatowne High          23.82   1
 17 Henry, Kyle                  Rising Sun High          23.84   3
 18 Thomas, Davon                Edgewood High Sc         23.94   2
 19 Lafleur, Adam                Patterson Mill H         23.96   4
 20 Davis, Justinian             Edgewood High Sc         24.12   3
 21 Weatherby, Kyle              Rising Sun High          24.92   1
 22 Long, Bradley                North Harford Hi         25.02   3
 23 Phillips, Mike               Perryville High          25.67   4
 24 Ballard, Jesse               Havre De Grace H         25.75   2
 25 Vanover, Mark                North East High          26.33   4
 26 Rossi, Todd                  Havre De Grace H         26.57   3
 -- Love, Alex                   Bel Air High                DQ   4
 
Boys 3200 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Hutton, Noah                 North Harford Hi       9:32.00    10  
  2 Arbuckle, Luke               Elkton High            9:53.00     8  
  3 Orlando, Kyle                North Harford Hi      10:04.00     6  
  4 Dorsman, Theo                Elkton High           10:08.00     4  
  5 Cook, Nick                   Bel Air High          10:11.00     2  
  6 Hanifee, Nick                Bohemia Manor Hi      10:12.00     1  
  7 Burke, Luke                  C. Milton Wright      10:13.00  
  8 McGinley, Austin             Rising Sun High       10:17.00  
  9 Muse, Tyler                  Bel Air High          10:18.00  
 10 Brandonisio, Jon             Harford Tech Hig      10:20.00  
 11 Pfarr, Ryan                  Bohemia Manor Hi      10:20.43  
 12 Palmer, Cody                 Rising Sun High       10:20.90  
 13 Thornton, Steven             Perryville High       10:35.00  
 13 Longenecker, Ian             C. Milton Wright      10:35.00  
 15 Fischer, Nick                North Harford Hi      10:48.00  
 16 Bryan, Brandon               Edgewood High Sc      10:51.00  
 17 Webster, Aaron               Patterson Mill H      11:00.00  
 18 Johnson, Chris               Fallston High         11:00.10  
 19 Evans, Dan                   Patterson Mill H      11:22.00  
 20 Sullivan, Steven             Fallston High         11:30.00  
 21 Thorton, John                Perryville High       12:34.00  
 
Boys 110 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 German, Mike                 Fallston High            15.60Q  2
  2 Richardson, Cody             Perryville High          16.82Q  1
  3 Hunton, Chris                C. Milton Wright         16.86Q  3
  4 Stewart, Marquis             Elkton High              17.49Q  4
  5 Thomas, Idris                C. Milton Wright         17.10q  2
  6 Green, Eric                  Elkton High              17.30q  3
  7 Brevard, Sean                Perryville High          17.59   4
  8 Cloonan, Kyle                C. Milton Wright         18.02   1
  9 Hudgins, Jack                North East High          18.09   4
 10 Ashman, Steve                Havre De Grace H         18.16   3
 11 Bond, Matt                   North East High          18.54   3
 12 Joyner, Andre                Harford Tech Hig         18.94   1
 13 Wojociechowski, Matt         Bel Air High             19.12   2
 14 Gutierrez, Rene              Patterson Mill H         19.32   1
 15 Jones, Alden                 North Harford Hi         19.73   4
 16 Murray, Mike                 Rising Sun High          19.93   2
 17 Rivera, Randy                Patterson Mill H         20.52   3
 18 Mankeporia, Dev              Elkton High              24.13   1
 
Boys 4x200 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Aberdeen High  'A'                                  1:30.71   2   10  
  2 Elkton High  'A'                                    1:31.59   2    8  
  3 C. Milton Wright  'A'                               1:32.83   2    6  
  4 Joppatowne High School  'A'                         1:33.30   2    4  
  5 Edgewood High School  'A'                           1:33.98   2    2  
  6 Harford Tech High  'A'                              1:34.71   2    1  
  7 Fallston High  'A'                                  1:35.12   1
  8 North Harford High School  'A'                      1:36.40   1
  9 Patterson Mill High School  'A'                     1:38.96   1
 10 Perryville High School  'A'                         1:39.30   2
 11 Havre De Grace High School  'A'                     1:43.84   1
 12 North East High  'A'                                1:44.53   1
 -- Bohemia Manor High School  'A'                           DQ   2
 
Boys 4x800 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Elkton High  'A'                                    8:18.00    10  
  2 Bel Air High  'A'                                   8:25.00     8  
  3 North Harford High School  'A'                      8:33.00     6  
  4 Bohemia Manor High School  'A'                      8:36.00     4  
  5 C. Milton Wright  'A'                               8:47.00     2  
  6 Rising Sun High School  'A'                         8:52.00     1  
  7 Harford Tech High  'A'                              8:59.00  
  8 Fallston High  'A'                                  9:00.00  
  9 Edgewood High School  'A'                           9:04.00  
 10 North East High  'A'                                9:07.60  
 11 Patterson Mill High School  'A'                     9:17.00  
 12 Perryville High School  'A'                        10:31.00  
 
Boys High Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Stinson, Xavier              Perryville High        6-02.00    10  
  2 Behnke, Alex                 North East High        6-00.00     8  
  3 Hess, Matt                   Rising Sun High       J6-00.00     6  
  4 Jean-Louis, Justin           North Harford Hi      J6-00.00     4  
  5 Werts, Monty                 Havre De Grace H       5-10.00     1.5
  5 Marshall, Kevin              Elkton High            5-10.00     1.5
  7 Mitchell, Scott              Elkton High           J5-10.00  
  8 Thomas, Idris                C. Milton Wright       5-08.00  
  8 Peiffer, AJ                  Patterson Mill H       5-08.00  
 10 Brown, Corey                 Harford Tech Hig       5-04.00  
 10 Gills, Isaiah                Harford Tech Hig       5-04.00  
 10 Bryan, Adam                  Patterson Mill H       5-04.00  
 10 Hunton, Chris                C. Milton Wright       5-04.00  
 10 Farley, Aaron                Bel Air High           5-04.00  
 10 Meehan, Tim                  North Harford Hi       5-04.00  
 10 Carpenter, Phillip           Rising Sun High        5-04.00  
 -- Green, Eric                  Elkton High                 NH  
 -- Davis, Justinian             Edgewood High Sc            NH  
 -- Smith, Jordan                C. Milton Wright            NH  
 -- Wanzer, Nick                 Perryville High             NH  
 -- Harris, Maurice              Aberdeen High               NH  
 -- Hall, Ean                    Fallston High               NH  
 -- Carnesi, Nick                Fallston High               NH  
 
Boys Shot Put
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Turner, Lazarus              Aberdeen High         45-05.00    10  
  2 Troutman, Ronnie             North Harford Hi      44-11.00     8  
  3 Buckland, Curtis             North East High       43-09.00     6  
  4 Milich, Tim                  C. Milton Wright      41-01.00     4  
  5 Cline, John                  North East High       39-06.00     2  
  6 Massimiano, Dominic          Rising Sun High       39-03.50     1  
  7 Johnson, Darryl              Perryville High       39-03.00  
  8 Markopoulis, Andrew          Fallston High         39-02.00  
  9 Myers, Tim                   Bohemia Manor Hi      38-09.00  
 10 White, Matt                  Bohemia Manor Hi      38-03.00  
 11 Tabron, Tyrell               Bel Air High          38-00.00  
 12 Bolling, Chris               C. Milton Wright      36-03.00  
 13 Duchnowksi, Pat              Bohemia Manor Hi      35-09.00  
 14 Keller, Pat                  Bel Air High          35-03.50  
 15 Cisneros, Eron               North Harford Hi      34-07.00  
 16 Powell, Johnny               Harford Tech Hig      34-04.00  
 17 Myers, Tim                   Aberdeen High         34-02.50  
 18 Zeiler, TJ                   Harford Tech Hig      34-01.50  
 19 Mcmillian, Charles           Joppatowne High       34-00.00  
 20 Hackman, Chris               Havre De Grace H      33-00.50  
 21 Norton, Matt                 Patterson Mill H      32-10.00  
 22 Wilson, David                North Harford Hi      32-08.00  
 23 Simpson, Shane               Elkton High           32-07.00  
 24 DiMauro, Tony                Perryville High       32-05.00  
 25 Vancheri, Jesse              Havre De Grace H      30-01.00  
 26 Bessix, Daquan               Elkton High           29-09.00  
 27 Dann, Jake                   Rising Sun High       29-04.50  
 28 Rochester, Ty'Jhai           Edgewood High Sc      29-04.00  
 29 Gray, Matt                   Patterson Mill H      28-09.00  
 30 Kimble, Reshad               Edgewood High Sc      26-08.00  
 31 Pellatrio, Chris             Fallston High         25-08.00  
 32 Wells, Charles               Joppatowne High       23-11.00  
 
                    Women - Team Rankings - 6 Events Scored
===============================================================================
    1) Aberdeen High               35        2) Harford Tech High          29.22
    3) Bohemia Manor High School   23        4) Fallston High              21.22
    5) C. Milton Wright            20        6) North East High            16   
    7) Bel Air High                10        8) Rising Sun High School      9.22
    9) North Harford High School    8.22    10) Edgewood High School        8   
   11) Perryville High School       2.11    12) Elkton High                 2   
   12) Patterson Mill High School   2                                           
 
                     Men - Team Rankings - 5 Events Scored
===============================================================================
    1) North Harford High School   34        2) Elkton High                31.50
    3) Aberdeen High               20        4) North East High            16   
    5) C. Milton Wright            12        6) Bel Air High               10   
    6) Perryville High School      10        8) Rising Sun High School      8   
    9) Bohemia Manor High School    5       10) Joppatowne High School      4   
   11) Edgewood High School         2       12) Havre De Grace High Schoo   1.50
   13) Harford Tech High            1                                           
Last Updated ( Tuesday, 01 June 2010 12:03 )